Değerli Katılımcılar,

IV. Uluslararası Kafkasya – Orta Asya Dış Ticaret ve Lojistik Kongresi Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksek Okulu Sosyal Tesislerinde 7 – 8 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Etkinliğin gerçekleştirileceği tesiste konaklama mevcut olup sınırlı sayıdadır ve konaklama tercihi katılımcıya bırakılmıştır.

Rezervasyon ve Konaklama Bilgileri için ; https://docs.google.com/forms/d/1FXSqq94RW9yKo99Hpc8lF7Su6K3RsR-MyTFnXhzHDa8/edit

Akbük’e ulaşım karayolu ile Didim, Söke ve Milas üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Günün her saatinde Akbük’ten Didim’e, Söke’ye ve Milas’a minibüslerle gitmek mümkündür. Didim ve Milas’a yaz sezonu boyunca ülkemizin hemen hemen tüm illerinden düzenli otobüs seferleri ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca, İzmir ve Aydın Otobüs Terminalleri’nden Didim Birlik ve Didim Seyahat Acentelerince Didim’e karşılıklı olarak gün içinde düzenli otobüs seferleri yapılmaktadır.

Yaz sezonu boyunca Didim-Bodrum, Bodrum-Datça arasında feribot seferleri yapılmaktadır. Yine, Yunan Adaları İstanköy (Cos) ve Rodos’dan düzenli feribot seferleri ile Bodrum üzerinden Didim’e ulaşmak mümkündür.

Tesisler Aydın İline 1 saat mesafededir. Yine Bodrum-Milas Havaalanına ise 1 saat 50 dakida uzaklıktadır. Aydın Merkez Otogarından Yaz aylarında devamlı olarak Minibüs ve Otobüsler ile ulaşım sağlanabilir.